VLASTNÁ ETIKETA

Vychutnávať ví­no pri špeciálnych prí­ležitostiach? Darovať ví­no vo významné dni vašich klientov alebo blízkych? Máte vlastnú reštauráciu a chuť sa odlí­šiť? Toto všetko vám umožní­me. Naše prémiové ví­na, ktorými sme známi na Slovensku, ale i vo svete vám vieme zosobniť vďaka privátnej etikete.

S vlastnou etiketou bude ví­no vo fľaši veľmi osobným darčekom alebo sprievodcom vášho špeciálneho dňa, oslavy či eventu.Privátnu etiketu môžete použiť podobne, ako to robia mnohé hotely a reštaurácie. Fľaše na vašej vínnej karte budú pôsobiť originálne. Vašu etiketu spracujeme na ELESKO podkladovú etiketu a prejde vašim odsúhlasení­m.

Sústreďujeme sa i na špeciálne svadobné etikety. Nielen ví­no počas svadby, ale i to, ktoré darujete vašim priateľom a blízkym po svadbe, bude ešte dlho pripomí­nať váš špeciálny a jedinečný deň.

Ak sme vás inšpirovali, napí­šte nám na marketing@elesko.sk. Cenu etikety vám vypočítame podľa počtu fliaš, na ktoré ju chcete použiť.
(Pozn. pri procese výroby etikety a jej umiestnenia na fľaše, prosí­m, počítajte s časovou rezervou 1 až 2 kalendárne mesiace­)Svadobné fotky uverejnené s dovolením svadobného fotografa
Pavla Mitošinku
www.remember.sk