Výber vína na Silvester.

Po pokojných vianočných chvíľach prichádza Silvester

Podstatou tohto dňa je rozlúčka s prežitým rokom, bilansovanie, spomínanie, ale samozrejme i radostné vítanie toho nového so všetkým, čo prinesie. Atmosféra zvykne byť oveľa veselšia a hlučnejšia.

Tento rok zrejme nebudeme silvestrovať tak spoločensky, ako sme boli zvyknutí po iné roky. Posledný deň v roku bude uzatvárať skutočne výnimočný rok. Rok, ktorý tu ešte nebol a aj my, vinári, si veľmi prajeme, aby taký už ani neprišiel. Možno spoločnosť celej našej rodiny a priateľov nebudeme mať takú pestrú, ale i v užšom kruhu môžeme slávnostne privítať nový rok a zažiť potešenie a radosť z nastávajúcej chvíle.

Chutné jednohubky, sladké pochúťky a slané výhryzky nemôžu predsa chýbať. Avšak to nie je všetko! K významným okamihom jednoznačne patrí víno.

Ako si vybrať víno na Silvestrovské oslavy?

Perlivé víno sa lahodne hodí k sladkým aj slaným pochutinám. Je skvelým výberom k popíjaniu počas celého večera. A keďže Silvester je len jedenkrát za rok, my z ELESKO vyberáme pre vás Viognier Brut „TM“ Limited Edition. Toto elegantné víno v štýlovom prevedení je určite tou správnou voľbou. Môžete si ho objednať online, do Silvestra je určite u vás doma a jeho spoločnosť podčiarkne jedinečnosť silvestrovského večera. Navyše nákup vín z ELESKO podporí slovenských vinárov, ktorí teraz tiež potrebujú našu oporu.

Pripime si teda lahodným vínkom na zdravie nás a našich blízkych. Snáď nikdy predtým nerezonovalo prianie „Na zdravie!“ tak, ako teraz.

Všetko dobré do Nového roka, na zdravie!

Vaše ELESKO