OTEC, pretože si…

OTEC, pretože si…

Ak by ste mali vybrať víno pre svojho otca, ktoré bude vystihovať váš vzťah k nemu, aké by malo byť? Voňavé? Plné, či ľahké? Červené, či radšej biele? Keď to má byť víno, ktoré vystihuje váš vzťah a vďaku, malo by mať hneď niekoľko atribútov. V ELESKO sme vytvorili limitovanú edíciu vína, ktoré má veľa z týchto vlastností. A ešte i čosi navyše.

Pinot Noir barrique

Vôňa tohto vína je štedrá a ovocná, s chuťou zrelých višní a černíc, po ktorých prichádza stopa sladkého korenia a vanilky. Víno je elegantné, vyvážené, s nádychom čerešňového kompótu a dochuťou po sladkom drievku. Chuť a vôňa sú unikátne preto, lebo sme siahli po prepracovanej technológii. Po prekvasení sme ponechali víno tridsať dní v kontakte so šupkami bobúľ a neskôr ho uložili do barikových sudov, kde zrelo 12 mesiacov. Výsledné víno vzniklo pod prísnym dohľadom nášho pivničného majstra ako kupáž troch vín z troch odlišných klonov.

Limitovaná edícia OTEC, pretože si…

V živote každého z nás je len málo skutočne dôležitých ľudí. Takých, ktorí nám veľa dávajú.  Ktorí pomáhajú, sprevádzajú.
Niekedy popchnú vpred. Niekedy pribrzdia, ale i pohladia, inšpirujú a vedú. V živote väčšiny z nás stojí na jednej z najvyšších priečok OTEC. Ak uvažujete nad tým, ako ho obdarovať, skúste Pinot Noir – OTEC. Ide o limitovanú edíciu s podtitulom na zadnej etikete – OTEC, pretože si…

Víno dorobené a nafľašované s láskou. Vzniklo ako poďakovanie otcovi. Ak sa rozhodnete obdarovať ním svojho otca, bude to výborná voľba. Na zdravie!

Leave a Reply