Dni otvorených pivní­c 2016

S partiou, kolegami, či rodinou. Aj tak vyzerali „skupiny“ ľudí­ počas tohtoročných jesenných dní­ otvorených pivní­c. ELESKO nechcelo a nemohlo chýbať. Už tradične sme otvorili a sprí­stupnili širokej verejnosti naše priestory sudovej i tankovej pivnice. Prinášame krátky sumár i fotodokumentáciu jesennej oslavy prémiového ví­na, ktoré nesie značku ELESKO.

Slávnosti ví­na

Ak by sme mali zhodnotiť oslavu ví­na a jeho chutí­ počas jesenných dní­ otvorených pivní­c v našom výrobnom závode, musí­me povedať, že ľudia nás opätovne ubezpečili o tom, že vyrábať kvalitné ví­no výlučne z vlastnej produkcie sa oplatí­. Máme veľa verných fanúšikov, ktorí­ už tradične v rámci tohto
sviatku zaví­tali i k nám. A bolo čo vychutnávať. Aspoň tak sa vyjadrovala vä荹ina z tých s ktorými sme mali možnosť sa porozprávať  a zí­skavať tak spätnú väzbu. Naše ví­na sa “ví­nomilovní­kom”  spájajú s kvalitou, na ktorú sa dá spoľahnúť. Preto si mnohí­ z nich ušetrili kupóny, ktoré boli súčasťou ví­nneho pasu a odchádzali s taškami plnými ví­na, ktoré budú slúžiť ako bodka na záver štedrej večere, či darčeku pre priateľov, alebo obchodných partnerov.

 

Najžiadanejší­ Riesling, Pálava a Dunaj

Spomedzi odrôd, ktoré pestujeme, boli počas dní­ otvorených pivní­c najviac skloňované Riesling, Dunaj a Pálava. Sú to zároveň i najoceňovanejšie ví­na z produkcie ELESKO. Všetky spomenuté odrody spracovávame ako suché, ale i polosladké ví­na. Každý si tak prišiel na svoje. Zo super prémiových ví­n bolo veľmi  žiadané cuvée Traja jazdci, ktoré nesklamalo žiadneho z „fajnšmekrov“. Toto cuvée je veľmi vydarené hlavne v kombinácii s divinou, alebo ku koláčom s prevahou čokolády, čo je kombinácia ako stvorená na obdobie adventu.

Rekordná účasť – ďakujeme

Počas dvoch dní­ naše pivnice navští­vilo takmer dve tisí­c návštevní­kov. Ide o jednu z najvyšší­ch účasti a nesmierne nás teší­ vzrastajúci záujem o ELESKO ví­na. Chceme preto touto cestou poďakovať každému z vás, ktorí­ ste zaví­tali do našich pivní­c, ochutnali a boli ste ochotní­ sa podeliť o vaše pocity. Spätná väzba nás bude posúvať dalej. Teší­me sa z vašej náklonnosti a sľubujeme, že v kvalite nepoľaví­me.

 

 

Leave a Reply