Zlaté vína ELESKO – výborný spoločník každej oslavy už aj v eshop

Chystáte oslavu výročia? Alebo chcete osláviť úspech? Ako spoločníka odporúčame zlaté vína ELESKO – už aj v eshop.

Vína ELESKO pravidelne získavajú ocenenia doma i v zahraničí. V júni sa uskutočnili dve významné hodnotenia vín – české OENOFORUM 2017 a poľská GALICJA Vitis 2017. ELESKO si odnieslo dovedna 6 zlatých medailí. Prinášame Vám informačný prehľad o súťažiach, ale i o ocenených vínach. Nebudú chýbať ani tipy, k akým jedlám vína najvhodnejšie “sadnú”, ale i zľavový kupón na nákup v našom eshop s vínom.

GALICJA VITIS 2017, Poľsko

Súťaž GALICJA Vitis patrí v posledných rokoch medzi uznávané medzinárodné súťaže. Do súťaže sa tento rok prihlásilo viac ako 400 vín. Spomedzi nich si ELESKO odnieslo tri zlaté medaily. Už tradične bodovali naše vlajkové lode – Pálava, Dunaj a Sauvignon.

ODPORÚČANIE K JEDLU:
Jemná paštéta z králičieho stehna, podávaná s cviklovým pyré so šalviou, pomaly pečený chrbát z daniela so zemiakovou kašou, vyzretá kravská hrudka.

ODPORÚČANIE K JEDLU:
Jedlá a gurmánske špeciality z morských rýb, rizoto s bielou špargľou, čerstvé kozie syry, cestoviny s plodmi mora, zeleninové šaláty so syrom.

ODPORÚČANIE K JEDLU:
Raviolky z kreviet s krémovou omáčkou zo sóje, tatarák z lososa s uhorkou, reďkovkou a zázvorom, pikantné gazpacho s bazalkovým pestom

OENOFORUM 2017, Česká republika

Oenoforum 2017 prinieslo svoje výsledky a ELESKO aj na tejto medzinárodnej súťaži získalo tri zlaté medaily. Usporiadateľom súťaže je Svaz vinařů. v spolupráci s Unií enologů České republiky, Vinařským fondem České republiky a Národním vinařským centrem, o.p.s.,. Prihlásilo sa 541 vín a súťažilo osem krajín sveta. Zlaté medaile patria vínam Chardonnay, Pálava Slamová a Petit Merle.

Vína je možné objednať na eshop ELESKO. Zľavový kód MOJEELESKO vám pri nákupe nad 40 EUR zabezpečí zľavu 5 EUR. Tento kód je platný do konca spetembra 2017. Pri nákupe nad 70 EUR máte nárok na dopravu a dovoz vína pred dvere vášho domu zdarma! Na zdravie:)