ELESKO v novembri opäť otvorí svoje pivnice!

ELESKO sa tento rok opäť zapojí do novembrových osláv vína! Tento rok sa naše pivnice otvoria dokonca dvakrát! V polovici novembra teda bude o dobrú náladu a dobré víno postarané.

Ste srdečne pozvaní!

Chute Malých Karpát – 11.11.2017

Za myšlienkou zorganizovať jesenný festival otvorených pivníc, gastronómie a kultúry, prezentovaný pod názvom Chute Malých Karpát, stojí hŕstka vinárstiev.

Sú to vinárstva, ktorým záleží na budúcnosti nášho regiónu, ktoré si ctia prácu a kultúru našich predkov a ktoré sa snažia nadviazať na silou pretrhnutú tradíciu, ktorá viac ako 2000 rokov formovala Malokarpatský kraj.

Vinárstva, ktoré si uvedomujú, že víno, aj keď je akokoľvek dobré, neobstojí ak bude osamotené. Dobré víno vynikne práve v spojení s kvalitným jedlom, navzájom sa nehádajú, ale pomáhajú a dopĺňajú.

ELESKO medzi tieto vinárstva jednoznačne patrí a určite má čo svojím návštevníkom ukázať a ponúknuť a tak sme sa rozhodli tento projekt podporiť, tým že v tento deň sprístupníme naše priestory v ELESKO Wine Parku v Modre. Ste u nás vítaní v sobotu 11.11.2017 od 10:00 – 22:00

Malokarpatská vínna cesta- 17-18.11.2017

Malokarpatská vínna cesta v sebe spája niekoľko fenoménov – víno, krajinu, históriu a gastronómiu oblasti rozloženej medzi Bratislavou a Trnavou ako veľkými centrami juhozápadného Slovenska. Medzi nimi leží tri menšie mestá – Pezinok, Modra a Svätý Jur, ktoré sa pýšia starou tradíciou slobodných kráľovských miest.

V tieto dni prichádzajú návštevníci vyzbrojení vínnym pasom, degustačným pohárikom a najmä dobrou náladou, a putujú po regióne za svetlami otvorených pivníc.

Pivnice ELESKO Wine Parku budú otvorené v piatok, 17. 11. v čase od 12.00 – 21.00 a v sobotu, 18. 11. v čase od 12.00 do 21.00.

Tešíme sa na stretnutie s Vami!