Degustovať víno ELESKO, rozhodnúť a vyhrať!

Počas májových dní ovorených pivníc ( 26-27.5.2017 ) máte možnosť degustovať ELESKO vína v zložení, ktoré pre Vás vybral náš pivničný majster, Kristián Podobek. Veríme, že vybral dobre a chutne. Zároveň však chceme vedieť, ktoré vínka Vám chutili najviac. Pripravili sme preto krátku anketu. Po jej vyplnení budete zaradení do žrebovania o tri darčekové balenia vína ELESKO.

Označte prosím minimálne tri vína, ktoré vám najviac chutili. Pomôžete nám pri definovaní obchodnej stratégie distribúcie ELESKO vína v nadchádzajúcom období. Váš čas a ochotu si ceníme. Zaradíme Vás do žrebovania o tri darčekové balenia prémiových vín ELESKO.

prírodná krabica, víno, delikatesa, mašľa

 

Súťaž o tri darčekové balenia – krabica ELESKO s hoblinami, 1 fľaša prémiového vína, delikatesa z diviny ELESKO Forest, bude vyhodnotená do stredy, 31.5.2017. Výhercovia budú kontaktovaní mailom. Ďakujeme a na zdravie!

Okrem účasti v žrebovaní, získate od nás pravidelný prístup k novinkám. V prípade, ak ich nebudete chcieť naďalej dostávať, odhlásite sa jedným kliknutím na vašom zariadení.