Darčekové balenia ELESKO plné dobrého vína a delikates

Počas roka je veľa príležitostí, kedy chcete obdarovať svojich blízkych, alebo obchodných partnerov.

Pripravili sme pre Vás lákavú ponuku balíkov, ktoré si môžete vyskladať podľa chuti. Obdarovať môžete nielen vínom. V našom portfóliu máme i produkty ELESKO Forest – fantastické delikatesy z jeleňa, daniela, alebo muflóna vo forme kvalitných klobás, alebo paštét.

Balík s priehľadným oknom – krabica je z prírodného materiálu. Vo vnútri sa nachádzajú drevené hobliny, fľaša vína podľa vášho výberu a delikatesa – klobása, alebo paštéta z produkcie ELESKO Forest. Základná kombinácia s prémiovým vínom ( Pinot gris, Pálava, Riesling) a jednou delikatesou má vrátane obalu, výplne a mašle hodnotu 16,90 EUR bez DPH a je plne odpočítateľná zo základu dane.


Ak chcete obdarovať vínom, siahnite po obaloch, ktoré sú vhodné na konkrétnu príležitosť.


Jedným z najčastejšie žiadaných obalov je drevená krabica na dve fľaše vína, s výstelkou z hoblín, ktoré zabezpečujú nielen sympatický vzhľad po otvorení krabice, ale rovnako i tlmia nárazy pri preprave vína. Krabica môže byť označená logom ELESKO, alebo vašim firemným logom, či znakom. Detaily a možnosti je potrebné odkonzultovať s kolegami na oddelení odbytu: odbyt@elesko.sk


Obaly pre atypické rozmery fliaš na slamové alebo ľadové víno


Ak má vkus obdarovaného blízo k sladkým vínam, vieme vám odporučiť obal, do ktorého sa vojdú tri fľaše vínka s objemom pol litra. Z produkcie ELESKO zvykneme do takéhoto typu fľaše plniť hlavne slamové a ľadové vína, ktoré obľubujú gurmáni najmä ku koláčom a čokoládovým delikatesám. Tento kvalitný drevený obal má vpredu sklenený kryt.


Vždy, keď chcete obdarovať, sme tu pre vás. Ak potrebujete poradiť, alebo máte vlastnú predstavu o darčekovom balení, kontaktujte nás na adrese marketing@elesko.sk Urobíme všetko čo sa dá, aby ste boli spokojní.

 


Leave a Reply