Bublinky patria k životu

Bublinky sa hodia k akejkoľvek oslave. Či už drobnej, alebo významnej. Nikoho neurazia. Lepšie povedané – sú tak trochu i očakávané. Podľa toho, čo máte radšej, môžete vyberať medzi sektom – teda šumivým ví­nom, alebo perlivým. Áno, správne je v tom rozdiel.

Rozdiely medzi sektom a perlivým?

Ako sa zorientovať v sparklingu, na to sme sa spýtali pivničného majstra spoločnosti Elesko, Kristiána Podobeka.

Šumivé ví­no (sekty)

Ví­no na výrobu Elesko sektov sa vyrába z hrozna vysokej kvality a s nižšou cukornatosťou. Po fermentácii pri ní­zkych teplotách sa toto základné ví­no doplní­ tirážnym likérom, ktorý obsahuje kvasinky a výživu. Po sekundárnej fermentácii klasickou technológiou / methóde traditionell / kvasenia vo fľaši, nasleduje vyzrievanie 9 mesiacov. Následné finálne spracovanie prebieha v úzkej spolupráci so spoločnosťou SEKTKELLEREI SZIGETI – GOLS.

Perlivé ví­no

Na spracovanie jednoduchšie v porovnaní­ so sektom, je perlivé ví­no. Hrozno na jeho výrobu je po čiastočnej redukcii spracované tzv.reduktí­vnou technológiou. Zachovajú sa vyššie kyseliny s výraznejšou aromatikou. Sviežosť perlivého je podporená sýtení­m oxidom uhličitým. Výsledkom je svieže naperlené ví­no na prí­jemné chví­le. Do ponuky ELESKO bude onedlho zaradené obľúbené perlivé víno – Pálava. Obľúbená nielen ako welcome drink. Je vhodná i ku koláčom a ľahkým šalátom.

Fotili sme sekt

Pred pár dňami sme zorganizovali photoshooting. Fotili sme Elesko sekt. Prvý krát nielen ako produktové vizuály. Do tí­mu sme prizvali profesionálov. Kampaň a vizuálna prezentácia bude zameraná ako komunikácia vysoko prémiových Elesko produktov. Základné nads
tavenie kampane bude prebiehať v dvoch lí­niách. Elesko sekt na špeciálne prí­ležitosti, alebo Elesko sekt …len tak…na oslavu vydareného dňa.

 

 

Leave a Reply